Jak zhubnout přes břicho – Zdravý-jídelníček.cz

Jak zhubnout přes břicho

Jak zhubnout za měsíc

Jak zhubnout přes břicho

Hubnutí je celkově náročný proces, který vyžaduje v první fázi odhodlání a pak i samotnou akci. Mnohdy se nám podaří krásně hubnout a kila jdou dolů, ale bříško zůstává. Spousta lidí se snaží břicho zhubnout pomocí mnohdy až drastických cviků. Máme pro vás informaci a to, že partie kolem bříška je spíš otázka stravování. Cvičení je určitě výborné a celý proces ještě umocní, ale nejde vždy pouze o cvičení břicha.

Jaké cviky ovlivňují břicho?

Budete se nejspíš divit, ale posílení hýžďových a také zádových svalů má neskutečný vliv na naše břicho. Jestliže máte například ochablá záda, budete mít tendence se naklánět a vystrkovat břicho. Pokud naopak zpevníte tuto část, bude váš postoj vzpřímený a tím se vtáhne i bříško. Jestliže tedy denně proléváte pot nad cviky břišních svalů, není to úplně špatně, ale rozhodně je to nedostačující.

Vhodným cvikem, pro dosažení lepšího vzhledu bříška je cvik zvaný deska. Když jej budete provádět denně 5 minut, budete za tři týdny schopni vidět poměrně velký rozdíl. V případě, že jste někdy desku už cvičili tak víte, že je to poměrně náročný cvik, který lehce jen vypadá. Těch pět minut nemusíte vydržet naráz a můžete si to samozřejmě rozkouskovat, ale jeden cvik by měl být minimálně po dobu 40 sekund.

Proč je zrovna břicho tak problematické?

Břicho je část, kde se tuk drží nejdéle a především u žen. Příroda to tak zařídila a obalila tuto část, kde se nacházejí rodidla tukem, aby se v těchto místech udrželo teplo. Proto se nejedná o zrovna snadný či krátkodobý boj. Největší vliv na břicho mají však potraviny. Je vhodné vysledovat příčinu našeho bříška a teprve pak budete schopni jí odstranit.

Kladete velkou zátěž na záda?

Máte potíže s trávením?

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO a bojujete s problematickým bříškem, obraťte se na nás. My vám rádi vaše otázky zodpovíme a pomůžeme zdravě a správně se stravovat.

Chci poradit se stravováním a získat jídelníček ZDARMA

Powered by WordPress. Theme Just Landing

Copyright © 2014-2015 Zdravý-jídelníček.cz - všechna práva vyhrazena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *